| BiancaB_2401 a întrebat:

Care sunt cele mai usoare droguri? (nu tigari sau alcool laughing )

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tu drogheaza-te si peste cativa ani te vad in spitale...
nu stiu ce e in mintea voastra.si eu sunt adolescent dar nu sunt asa de tampit incat sa vreau sa imi fac rau singur!

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Dupa parerea mea cred ca ciocolata este cel mai usor drog. Asa se numeste drogul nu este ciocolata de mancatlaughing

| AlexC a răspuns:

Cele mai usoare droguri fac parte din familia metamfetaminelor dar sunt foarte periculoase; pastile de astea iau anumite persoane bolnave de inima. Cel mai sigur drog e canabisul fumat (marihuana) adica nu produce tremuraturi--->parkinson sau cancer... poate doar cancer de gat, acelasi produs si de fumatul tigarilor obisnuite

| bob4rap a răspuns:

Heroina, cocaina, crocodil, PHP, mephedrona, metamfetamina, LSD, shrooms, mescalina, Flashul ( GLUMEAM)... iarba cred... dar nu se merita sa te droghezi. e o prostie oh go on nu esti cool daca o faci

| MalikBitch a răspuns:

Stiu ca nu voi primi fundita sau vot dar...nu incerca de astea se poate ajunge siu la moarte.pls...

| barbieboy a răspuns:

Mai taceti asa deci in rpimu rand fumeaza o iarba ceva bun canabis maria (marihuana) in al doilea rand nu pproduce dependenta cum se zice si nu usnt asa daunatoare ca etnobotanicile sau pastilelewinking, si cel mai usor drog e ala perlandezu laughing) ca de ala au toti aurolacii laughing)))))))))))))))) laughing))))))) laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola. Ce? Nu contine cafeina? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dau pe mana politie, ai pus-o

| VougeRulez a răspuns:

SpaceShophee hee.Funda?