| ByEnCuTzZzA a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de fite....Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Iwliia a răspuns:

Fiecare lucru isi are vremea potrivita si fiecare clipa isi are nebunia i de-o clipa

I’ll never stop believing...

Simplă în cel mai complex m0d,timidă cu un tupeu fantastic, energică într.o lene n0t0rie,zăpăcită în cel mai serios m0d,0ptimistă în cel mai pesimist m0d p0sibil,rea dar totuşi bună!

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, asta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Poate draguta,poate o scorpie, poate urata, poate frumoasa, poate nebuna, poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca, altii cauta si ar da orice sa aiba!""

Mi'e dor de ...nu mai conteaza. OoRgOoliul meu nu se mai pateaza!

I don't like to be bad I'm just tired to be nice

Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`

"~DuLcE SaU AmArA, cuminte SaU VuLgArA, Sunt o FiInTzA rara si RaMaN OrIgiNaLa!~"

Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ! 

Figuri, fiţe şi talent, asta-i stilul meu recent!

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa zambesti! fUNDAAA?

2 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Te referi la statusurile alea la care toti se prapadesc de ras cand le citesc?
Care e evident ca sunt de pe google, copiate?
Care te fac sa vomiti?
Alege unu de mai sus