| Sinceritate a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste statusuri de fite, indiferenta! Dar nu alea care le pot gasi si pe google! Multumesc!:*

1 răspuns:
| oPikaa a răspuns:

Da,sigur.Dra nu iti pot garanta ca sunt noi, unele inventate de mine, altele de la prieteni. happy
1.Si mori cand vezi ca nu-mi pasa.Si zic mereu "Nu conteaza, Hai lasa! "
2.Fii tu, nu lasa pe nimeni sa te schimbe, pentru ca ei vad in tine, ce nu vad in ei insisi ( ideea mea).
3.Sunt fitoasa?! Soo what? ..Lasa-ma-n lumea mea! Nu te mai ambala(Ideea mea)
4.Crezi ca plang dupa tine, baietee, machiajul e scumpp! happy
5.Nu imi bat capul cu baietii care nu ma merita! happy
6.Cauta sa mergi inainte happy Niciodata sa nu dai inapoihappy
7.Cand esti bun, esti luat de prost! straight face
..Pai cam atat, majoritatea sunt inventate de mine, iar unele sunt chiar statusuri vechi, dar combinate intre elehappy Sper ca te-am ajutat! Funda? smug