| Nadytza a întrebat:

:*
As vrea si eu sa stiu ce probe sunt de obicei la balul bobocilor? As vrea sa particip, dar mai intai sa vad probele, decat sa ma fac de cacao acolo(^_^).
Funda(^_^)!:*

Răspuns Câştigător
| YanisMn a răspuns:

De obicei sunt probe de aptitudini : prezentarea,dans,tinute de zi de seara (dar asta depinde de organizare),apoi mai sunt probele de perspicacitate, gen ti se pot pune diverse intrebari, sa vada cat de bine iti merge mintea. ex : " Un avion cu romani si bulgari se prabuseste la granita. unde sunt ingropati supravietuitorii?"laughing. chestii de genu.nu e prea complicat, trebuie doar sa fii tu insati tongue