| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb ceva... De exemplu daca am o foaie si scriu ceva pe es si acopar cu ceva sau mazgalesc, nu stiti se poate sa fac cumva sa vad ce scrie sub... daca este ceva program sau nu stiu cum.

Multumesc Anticipat

FUNDA, FUNDA, FUNA big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu suntem in filmele americane, deci nu exista programe minune cu raze x

| LoveBadx a răspuns:

Aaa cred ca m-am prins la ce te referi. (nu stiu daca la asta te referi dar fa cum iti zic)
Deci: iei o foaie si un creion fara pic de varf dar pmn care sa zgarie. "scrii" cu creionul ala fara varf numele tau sa cv, ai grija sa apesi bine da sa nu rupi foaia totusi.
Dupa iei alt creion si acolo unde ai scris colorezi sau cv de genu si o sa vezi ca se vede ce ai scris. Aa apropo, in serialul PRISON BREAK, actorul principal adica Michael Scofield a facut faza asta in sezonul 1 nu stiu sigur episodul dar stiu ca a facut. Sper ca te am ajutat