| LiviuVladut a întrebat:

Caut si eu un program care ma poate ajuta sa invat mai bine engleza. de exemplu sa scriu ce aud si sa corecteze ce scriu...sau doar sa scriu ceva si sa corescteze. Sau daca stiti o comunitate ceva unde pot invata mai bine engleza...ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Annamaria_6326 a răspuns:

Acest site cred ca te poate ajuta,are de la incepatori pana la avansati, gasesti de toate:gramatica, citit, scris, vocabular, ascultat etc. Sper sa te ajute, daca nu stiai deja site-ul. :)http://www.esolcourses.com/......gtest.html