| You_Denisse_1998 a întrebat:

Stiti cumva ce pot sa imi decorez un caiet al prieteniei? Pana acum am scris i love my friends si au mai scris ei niste porcari pe mai multe hariti si le-am lipit acolo mai vreau sa imi scot o poza dar in cotinuare ce sa mai fac dati-mi idei dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Albãstriţaxx a răspuns:

Pe o pagina poti sa ii pui sa isi faca "semnatura"
-incearca sa-i desenezi
-scrie-le numele
-fa tot felul de desene [inimioare, ursuleti, stelute]
-lipeste niste imagini cu ei[si cu tine]
hmm. thinking
-sau..scrie pe o pagina MARE: "bff" asa conturat laughing sau nu stiu cum sa spun si pune-i sa isi scrie fiecare numele acolo.
-fa o pagina putin mai funny ..adica lipeste niste poze mai ciudate cu voi, sau scrie ceva intamplari haioase.
La ora asta nu mai am idei.
Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Paiii eu as desena inorogii si multa iarbalaughing)

| You_Denisse_1998 explică (pentru Instinkt):

Ha ha ha

| Instinkt a răspuns (pentru You_Denisse_1998):

Serioslaughing ador inorogii cand fumez iarba

| You_Denisse_1998 explică (pentru Instinkt):

Serios? doamne feri

Răspuns utilizator avertizat
| ArekkusuKage a răspuns:

Sa pui lucruri care va leaga pe voi 2 care sunt importante pentru amandoua... poze etc...