| innocentgirls a întrebat:

aseara am fost la o petrecere, acolo era un baiat pe care il cunosc de foarte mult timp.happy si eu m-am retras intr-o camera sa vorbesc la telefon.happy si bineinteles acolo era si el [ se uita la meci laughing)] am stat cu el si m-a tot intreba daca imi e somn [ era ora 2:45] eu i-am zis ca nu.happy imi tot zambea si la un momentdat s-a apropiat de mine si habar am ce a vrut sa faca ca a intrat o fata in camera si atunci a iesit si el afara :-s eu cred ca vroia sa ma sarute >8- credeti ca ma place? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Pozitivca a răspuns:

Tot ce e posibil asta noi nu putem sa o stim,in schimb poti afla tu daca te place, te imbraci cumva mai sexy la urmatoarea petrecere il privesti putin ii zimbesti apoi te faci indiferenta sa vezi reactia lui, nu-i mai acorzi nimic atentie si vezi poate el incearca sa se apropie de tine, sau poate te duci tu prima in o alta camera si tot ce-i posibil sa vie el sa vorbiti sau ceva de acest gen si doar atunci vezi ce a vrut sa faca in acea seara sa te sarute sau pur si simplu sa iti vorbeasca, bafta!