| oana2002 a întrebat:

aseară am pus busuioc, o oglinda si un pieptene sub perna pentru a-mi visa soțul.Am visat un băiat pe care il cunosc de 3 ori in ipostaze diferite.Chiar o sa ma căsătoresc cu el? V-i s-a întâmplat asta? V-a functionat?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt doar superstii, draga mea!
Visul s-a aflat in subcostientul tau.Ai folosit acele obiecte si te-ai gandit.De aia ai visat.

| Carmen100 a răspuns:

Da, eu l-am visat pe Jeff The Killer. O sa-mi petrec toata viata cu el si o sa facem 3 copii. Va fi minunat.
Ce porcarie, pai daca te gandeai la asta, normal ca ai si visat.
Nu, nu e adevarat.

| MihaelaMariaPopa a răspuns (pentru Carmen100):

He he, corect! doar pentru ca subconstientul tau s-a gandt la o persoana anume asta nu reflecta faptul ca te vei si casatori cu el...doar daca folosesti legea atractiei atat de tare incat exista si posibilitatea sa fie vorba de o conexiune intre voi, altfel si eu l-am visat pe shahrukh khan, dar vezi el e casatorit si are copii, m-am uitat aseara la un film cu el, de-asta am visat scene din film...deci no way!

| maly777maly a răspuns:

Scuze ca intreb dar ce ai facut tu poate fi luat ca si vrajitorie?