| marrylove a întrebat:

Hey! Am 13 ani si vreau sa imi raspundeti cat mai multi la aceasta intrebare deoarece am nevoie de cat mai multe pareri.

Acum o saptamana m-am despartit de prietenul meu deoarece un prieten de al lui se dadea la mine si ma saruta foarte des. prietenul meu credea ca imi place de el pentru ca nu ii faceam nimic, dar imi era frica de persoana care se dadea la mine pentru ca el ma amenintase de mai multe ori ca ma va bate.

Intr-o zi, i-am spus prietenului meu adevarul, ca un prieten de al lui m-a sarytat. Desi el stia acest lucru, si uneori era de fata. el s-a enervat si s-a despartit de mine.

Nu a trecut nici o saptamana, si el s-a indragostit de cea mai buna prietena a mea. el vroia sa fie impreuna cu ea, dar ea nu a vrut deoarece s-a gandit la mine si la cat de mult sufeream.

Aseara am iesit afara cu el, un prieten si cea mai buna prietena a mea. Dupa ce am plecat acasa, pe mess mi-a spus acel prieten cu care iesisem ca ei sunt impreuna si ca s-au sarutat. eu, uparata, i-am dat ignore acelui prieten care mi-a spus, si celei mai bune prietene si a fostului prieten.

Credeti ca am facut bine? ce ar trebui sa fac in continuare?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

La 13 ani mai bine ai pune mana pe carte. E p[entru binele tau, si daca nu te-ai convins inca, baietilor le plac fetele inteligentewinking. Si totusi e pr. ta cea mai buna, ai doar 13 ani, mai ai timp de relatii, credeai ca prima relatie o sa dureze o vesnicie? Mai ai timp, insa nu uita, NU neglija cartea!

| Jack a răspuns:

Zimi pls nr si idu tau tongue eventual orasu happy ca si eu stiu sa te amenint happy poate te fac carpa mea cu asta happy! scuze da cam asa dai de inteles ca se procedeaza cu tine happy!:*fara suparare

| marishkanu18 a răspuns:

Tare ce sda zic ai o viata ca-n filme ai putea sa faci chiar si un film dupa ce ai povestit...succes