| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Aseara m-am tuns cheala...
Am cedat nervos, cu totul.
In primul rand nu prea ma inteleg cu ai mei. Adica bunica, bunicul si mama...
E o poveste foarte lunga...
Si in al 2 lea rand sunt indragostita rau de un baiat, iar acesta m-a folosit timp de 6 luni, si a batut joc de mine...
Idee e ca ai mei m au batut. Ei stiu de baiat, dar mai stiu si ca nu mai am treaba cu el, chiar daca eu il urmaresc din toate unghiurile...
Bunicul meu mi-a dat cateva palme, sau pumni nu prea stiu ce au fost, dar a durut. Mi a spart buza de jos pe dinăuntru, iar acum ma doare nasul rau...
Stiti cumva vreo metoda cum sa fac sa mi creasca parul mai repede? Va rog frumos sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac, mi am blocat conturile de Facebook si insta. Plang de dimineata. Ai mei stiu doar sa tipe si tot ei se plang de lipsa comunicarii. Imi e foarte frica. Va rog ajutati-ma...

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci deocamdata.

| GirlOnline81 a răspuns:

Postarea ta m-a dus cu gandul la un citat din biografia lui Coco Chanel: " O femeie care si-a taiat parul (s-a chelit) e pe cale sa isi schimbe viata ". Tu esti pregatita sa alegi cum vrei sa fie mai departe?

| anonim_4396 explică (pentru GirlOnline81):

Tocmai de asta am recurs la acest gest. Vreau sa ma schimb...

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun, dar fa-o pentru tine. Nu pentru bunicul, nu pentru iubitul tau. Transforma-te doar in cine vrei tu si, cel mai important, invata din greselile trecutului.