| Denisaa1235 a întrebat:

Buna, vi se intampla si voua pe Insta sa nu mai vedeti conturile private ale altora ca se uita la story-urile voastre daca nu va urmaresc? nu stiu, de 3 zile imi face asa si imi e sa nu fie un update

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cum poti sti daca se uita respectivii, dar nu apare, sau daca pur si simplu persoanele alea nu au mai rasfoit povestile? Cred ca o chestie irelevanta si nu merita sa tii evidenta.

| Denisaa1235 explică (pentru dullcat):

E un baiat si nu ne putem urmari din alte motive, e chestia ca el se uita in fiecare zi si vorbesc si acum cu el si stiu ca o face dar nu-mi apare. am incercat asta si cu alte conturi de ale mele care sunt private. stiu ca nu prea are relevanta dar imi place mie sa-l vad acolo

| dullcat a răspuns (pentru Denisaa1235):

Ok,dar in loc sa-ti pierzi existenta in acest mod, nu crezi ca e mai productiv sa il inviti la un suc?

| Denisaa1235 explică (pentru dullcat):

Pe mine nu ma prea atrag romanii = ))) iar situatia cu parintii lui e asa de complicata incat ei sunt motivul pentru care nu ne putem intalni si nici nu cred ca o s-o facem

| dullcat a răspuns (pentru Denisaa1235):

laughing Pai si atunci daca nu te atrage deloc, care e problema ca nu-l mai vezi verificand povestile tale?

| Denisaa1235 explică (pentru dullcat):

Pentru ca nu e roman. voiam sa scot in evidenta faptul ca inca este ceva online si ca nu putem iesi in oras sau sa-i spun eu sa iesim