| zuzu_3087 a întrebat:

Buna TPU

Asi vrea si eu sa invat sa dansez.imi este rusine sa dansez orice stil de muzica.si acum ca vine craciunul si revelionul as vrea sa ma distrez si eu putin cu prietenii. daca aveti niste filmulete care te invata sa dansezi house.chiar si manele puteti sa imi dati va rog eu mult :*:*...sau daca aveti cum sa imi explicati cum sa ma misc.va rog eu mult:*.

fundita

MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| cornelia_9446 a răspuns:

Danzeaza pe ritmul melodiei cum te simti tu cel mai bine:*

1 răspuns:
| eu_7204 a răspuns:

Buna uite ia id sta i_love. you96 eu sunt intr-o trupa de dans modern si ma ajutat f f f mult