| zuzu_3087 a întrebat:

Buna TPU big hug

Asi vrea si eu sa invat sa dansez.imi este rusine sa dansez orice stil de muzica.si acum ca vine craciunul si revelionul as vrea sa ma distrez si eu putin cu prietenii. daca aveti niste filmulete care te invata sa dansezi house.chiar si manele puteti sa imi dati va rog eu mult :*:*...sau daca aveti cum sa imi explicati cum sa ma misc.va rog eu mult:*.

funditabig grin
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Ðida a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te misti cum simti thinking Nici eu nu dansez foarte bine! La manele e simplulaughing dai din c*r.
Baftalaughingkiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Dida danseaza cum poti simtete bine nici eu nu prea ma descurc si tot timpu danzeasa liber