| myutza a întrebat:

Sallz:* mai ajutati-ma si pehappy mine sa dansez pe manele ...pana mea nu stiu cum sa danseziconfusedpe ele ...hai pls dati-mi niste siteuribig grin, sau scrieti-mi, explicati-mi cum sa dansez pls. mersi mult:* :*:*:*

7 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Da din solduri pe ritm, din tate, fii cat mai dezinvolta, lasa-te purtata de muzica, ca la orice alt dans
gasesti pe youtube

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Pe manele? Te rog eu, NU!

| timewaster a răspuns:

Metoda 1. Striga tare si clar " ma c*c pe muzica voastra si pe tot ce tine de manele, gutza, carnat si toata trupa lor" si iesi afara.
metoda 2. Incepi sa dai din toate partile corpului de parca te-ai fi inecat in butoiul cu vin.
succes

| noob a răspuns:

Din fund

| Herp a răspuns:

Ce tristcrying

| myutza explică:

Daca vreti sa mai vb cu mine dati add la miuta2all :* :* in special fete :* cand dau add ...sa-mi dea un buzz :* happy

| AldoSS a răspuns:

Sti cum te arunci pegeam pitipoanc-o doamne pacat ca u v-au exterminat pe toti in 40.