| 12Cozma12 a întrebat:

astazi am dat resetare din fabrica la un tableta marca Allview(sistem de operare Android 5.0),dupa aceasta am ales o limba. Dupa imi spune sa aleg o retea de WI-FI(NU MA LASA SA DAU peste), cand aleg o retea dau next si imi spune conexiune in curs de verificare....aceasta actiune poate dura cateva minute si nu se mai termina am introdus parola corecta a wi-fiului ma poate ajuta cineva va rog frumos

2 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Probabil trebuie sa te conectezi la un alt wi fi si dupa la al tau sau dai skip peste si o setezi dupa

| 12Cozma12 explică (pentru Xdreaper21):

Dar nu ma lasa sa dau skip...nuj ce sa fac