| anonim_4396 a întrebat:

Bună, mi-am dat resetare la telefon, îmi bag parola (nu am pus-o greșit), îmi zice "Conexiune în curs de verificare..." și Această acțiune poate dura ceva timp" eu aștept 40 de minute și nimic îmi zice tot acea chestie.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai fa-ti toate configuratiile care functioneaza strict pe DATE (la Android: Google, la iPhone: iCloud).
Dupa ce ti-ai obtinut conexiunile, poti merge mai departe prin wi-fi.

| anonimg a răspuns:

Telefonul tău caută să se conecteze la router.
Îți trebuie conexiune wifi la internetul telefonului. Probabil ai apucat un moment în care routerul îti face probleme cu internetul.