| Deasonyka a întrebat:

Buna TPU astazi am incercat sa intru pe IMVU si am bagat username si la parola zicea ca este incorecta. Apoi nu trecuse 5 min si am primit un email in care scria parola schimbata.Pot spune ca cineva mi-a spart contul si i-mi pare foarte rau pentru acel cont deoarece era VIP cu credite reale si din pacate nu cred ca se mai poate face nimic sa il pot recupera pentru ca mi-a schimbat si id si parola doar username a ramas acelasi.Va rog care ma poate ajuta sa-mi recuperez contul

1 răspuns:
| KwonJiYong a răspuns:

Pai daca nu iti schimba parola dadeai confirmarea parolei si iti intra pe cont apoi o schimbai tu la loc sau alta,
dar daca tia schimbat si id de mess nu mai ai ce face este o cauza pierduta si pacat findca era VIP :'(