| Trandafirulmort37 a întrebat:

Astazi am vorbit cu o prietena care mi-a zis ca ea nu crede in prieteniile dintre un baiat si o fata.Eu nu sunt de acord cu acest lucru deoarece eu chiar am cativa prieteni baieti. Voi ce credeti? Poate exista prietenie adevarata intre un baiat si o fata?

2 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Uneori da. Alteori nu se poate nici de frica.

| Shimax a răspuns:

Si eu cred in prieteniile acestea.deoarece am un prieten bun care este baiat si ma inteleg la fel de bine cu el cum ma inteleg si cu prietenele mele! Ba chiar el ma mai ajuta in chestiile cu baieti.deci este ok sa ai un prieten baiat!