| sweetcassie a întrebat:

Astazi i-am zis tatalui meu sa imi cumpere de la farmacie Isotrexin gel pentru cosuri dar nu a gasit si mi-a luat Skinoren 15% gel. Este bun de ceva? Cine a folosit?

4 răspunsuri:
| MOOVEMEX a răspuns:

Nu stiu, daca ai acnee eu iti recomand un tratament de la gerovital plant, e un gel cu care te speli pe fata de 2 ori pe zi si scapi, eu asta folosesc si am acnee de aproape 2 ani.

| sweetcassie explică (pentru MOOVEMEX):

Pai nu stiu daca am acnee, am cateva cosuri pe frunte, cateva pe barba si vreo 2-3 pe o parte a fetei big grin atat...

| sweetcassie explică (pentru MOOVEMEX):

Totusi imi zici te rog cum se numeste gelul, unde il gasesc si cam la ce pret big grin

| MOOVEMEX a răspuns:

Merge, incearca.l il gasesti in farmacie e in jur de 40 de lei tot tratamentul