| boneym a întrebat:

astazi implinesc 19 ani si sunt mai deprimat ca niciodata! Problema e ca nu am mai avut nici o petrecere de ziua mea din 2007 cand s-a nimerit si era exact Duminica.Azi dimineata tata mi-a amintit ce treburi avem astazi (agricole) abia la pranz si-a amintit ca e ziua mea in rest doar 3 persoane mi-au spus "La multi ani"(bunicii si o sora); si tot am zis ca anul asta fac ceva ca nu se mai poate dar iata-ma azi la ora 15:34 cand am venit sa i-au pranzul dupa ce toata ziua am lucrat la fan.Nu am nici un prieten apropiat cu care as putea sa ies plus de asta sunt si cam asocial si nu prea imi plac petrecerile cu lume.AS VREA NISTE SFATURI, IDEI CUM SA-MI PETREC ZIUA DE NASTERE CU BANI PUTINI SI SINGUR! Deci ma gandeam ca poate am sa ies Duminica, dar nu am nici o idee si nici bani prea multi! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Comanda o pizza, ia`ti o bere si uita`te la un filmwinking.

La multi ani!:X

pup:*

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Stai flex
Sunt mai mare cu un an ca tine
eu nici majoratul nu mi l-am facut
De ce?
Nu din lipsa banilor sau asa ceva
Lumea ciudata. in primul rand nu imi plac petrecerile de genu in care sunt in toiul 'actiuni ' sa spunem.
Nu imi place sa vad 10 de oameni care sa vina sa imi dea cadouri sa spuna 2 3 cuvinte in scarba spuse din politete sau si alea spuse prin aburul de alcool din incapere.
Eu de obicei cand sunt deprimat BEAU.
Beau cu masura ajung acasa toate ok dar se mai intampla uneori sa ma pilesc
Orcum sfatu meu.
Sunt lucruri mult mai importante in viata de cat o zii de nastere.
Conteaza sa fii om in societate
Sa ai o gandire sa stii sa vorbesti
Eu unul daca cineva ma ' calca ' pe codita nu tin cont ii spun ce am pe suflet.
Cu acei bani te poti duce sa te 'mahmuresti' cu ceva votka (nu prea mai beau bere e slaba lol )
Ori ia-ti ceva tare bun happy
Daca fumezi ia-ti un trabuc o bere si traieste clipa ^^
Cat despre prieteni. n-am ce spune laughing

| ZuettH a răspuns:

Ciudatttt? cum sa nu ai un prieten apropiat? llloool mai iesi in lume \>< OMG

| Bijou a răspuns:

La Multi Ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! :*