| MiruunaAndreea a întrebat:

TPU! Astazi mi.am cumparat un aparat foto, am facut poze, toate bune si frumoase. dar acum nu stiu ce are, merge doar cand este la incarcat. Ce are? L-am tinut si mai mult timp la incarcat dar degeaba

1 răspuns:
| KenVyQ a răspuns:

Poate ca a fost prea,, supraincarcat'' la inceput sau a fost luat prea repedere.Eu am avut 2 aparate foto care s-au comportat la fel si le-am tinut cateva zile pentru a-si reveni.La incarcat merge doar pentru ca este in modul,, relaxare'' si se alimenteaza in timp si de aceea merge atunci. Sper ca te-am ajutat! Funda?:X