| heartbeat99 a întrebat:

Ati avut vreodata vise mai deosebite, la modul in care sa aveti sleep paralysis sau lucid dreaming? Va intreb deoarece cu cateva zile in urma am avut un cosmar groaznic. Eram intr-o camera cu mai multe persoane, iar un tip tatuat pe toata fata, cu cercei in toate zonele posibile, si cu ochii rosii s-a apropiat de mine. S-a uitat la mine cateva secunde, apoi mi-a spus "ce gat frumos ai..." si s-a apropiat lent, incepand sa ma stranga de gat. Cand a inceput sa stranga m-am trezit, eram in pat, simteam ca cineva ma strange de gat dar nu ma puteam misca. Apoi totul a revenit la normal dupa cateva secunde. Voi ati trait experiente de genul? Va intreb pentru ca prietenii mei,, draguti" au inceput sa-mi spuna ba ca era o fantoma, ba ca aveam halucinatii si tot felul de supozitii. Vreau sa aud si pararea voastra si daca ati avut astfel de experiente.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a inatamplat de multe ori.

http://www.descopera.ro/......ada-demoni

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Visele lucide chiar sunt reale. Eu din fericire n-am trait aceasta experienta, sau cel putin nu cat sa-mi amintesc. Incearca sa nu le dai importanta, sunt doar vise si nu inseamna si nu te afecteaza cu nimic. happy

| Liviu a răspuns:

Singurele vise care le-am avut si cam au lasat o amprenta pe mine... A fost cand l-am visat pe satana de 2 ori, niste preoti satanisti, in rest nimic.Ce pot spune happy sunt un 'norocos'

| anonimcfg a răspuns:

Eu da, nu te puteai misca din cauza fricii, si simteai ca cineva te strange de gat, tot din cauza cosmarului. Eu am visat ca eram asasinat. laughing)