| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati cu un sfat sau cu o idee despre ce se intampla. Ajung primul la liceu,dupa ce ma imi pun geanta in banca,eu stau langa usa clasei mele,ca nu imi place singur intre patru pereti.Iar de o luna, o luna jumate, o fata tot trece pe langa clasa mea, ea fiind la etaj si ma saluta.Doar atat.Ma saluta.O salut si eu.Dar ea nu ma cunoaste deloc.Ce vrea sa insemne si ce ati recomnada?
V-as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea in fiecare zi, poate faci rost de nr ei sau vorbesti pe fb...si intr-un final poti sa-i propui sa iesiti intr-un parc sau unde vrei tu

4 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Un gest de prietenie, amicitie... daca iti place de ea intreab-o cum o cheama, ce face...chestii de genu

| aurelgabriel a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Tocmai am facut asta.Este clasa a XI-a iar eu sunt a XII-a.Am facut cunostiinta.Iar eu de asta am intrebat daca e bine cum am procedat.Un lucru care imi da batai de cap e cum pot sa ma intalnesc cu ea.Pentru ca ea nu e din oras, e la 20 de km afara din oras.

| aurelgabriel a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Multumesc!

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru aurelgabriel):

N-ai pentru ce

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru aurelgabriel):

Pai vorbeste cu ea in fiecare zi, poate faci rost de nr ei sau vorbesti pe fb...si intr-un final poti sa-i propui sa iesiti intr-un parc sau unde vrei tu