| Angeldown a întrebat:

Hello TPU :* Acum 1 saptamana am avut un vis foarteee ciudat ...in vis totul sa petrecut la scoala iar eu stateam in picioare langa banca scriam in caiet cand de odata vine diriga la mine si isi baga mainile in buzunarele mele si sta asa si vorbeste cu restul clasei...wtf Ce ar trebui sa insemne? Dau fundawinking Multu!

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Este vorba doar de un vis. Acest vis,este,pur şi simplu,un vis,rămâne în imaginaţia ta,este o ficţiune, nimic real. Alte vise, mai drastice, putem spune că au un anumit scop, deşi...Nu prea cred. Calm, oricum, e doar un vis, nu se va întâmpla nimic şi nu e nici un semn că e posibil să se întâmple ceva. Poate te-ai gândit tu prea mult la dirigintă, iar imaginaţia a luat-o puţin de sub control.

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

happy Nimic, e doar un vis. Nu toate visele au semnificatie.