| SeEcReTnAmE a întrebat:

Buna TPUhappy
ati vazut ca a aparut din nou pe acasa telenovela iubire cu chip rebel love struck este vreun fan prin preajma.happyeu pur si simpu iubesc telenovela aia voi ce parere aveti de eabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hmm mi se pare cunoscut numelehee hee era aia cu Maite Peroni?hee hee Cand juca un rol de fata saraca crescuta de o batrana care se indragosteste de un bogatan care avea o fata? Aia e?big grin daca da, sa stii ca si mie mi-a placut multlove struck

| Yamatooo a răspuns:

Bleakh. :-&