| DoddyBlack a întrebat:

avem o petrecere de Helloween si eu ma costumez in JOKER happy adica ma machiez ce costum ar trebui sa am cum sa ma imparc? [p.s sunt fata tongue ]

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Daca vrei sa te costumezi in joker, cred ca ti-ai dat seama ca mai mult de 70% din imaginea de ansamblu se rezuma doar la machiaj.
Costumul e simplu.Pantaloni,camasa+papion/cravata si un sacou(ar fi fain daca ar fi colorat, si nu negru).
http://i.imgur.com/OBLA0mJ.jpg

1 răspuns:
| Lumeaîn3D a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai jachetă violetă sau ceva de genu şi pantaloni, iar sub jachetă trebuie să ai o cămaşă sură şi un stănuţ verde. Dacă n-ai jachetă poartă doar stănuţul şi cămaşa.happy. Dacă nu ai nici stănuţul atunci nu te mai du la petrecere big grin