| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU aveti idee daca sau afisat rezultatele de la evaluare nationala 2012 pe judete pe un site? Eu sunt din Constanta am inteles ca pe 2 iulie pe www.edu.ro se vor afisa pe judete dar alte site-uri nu mai sunt?

3 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Da mai sunt si alte site-uri precum: insepctoratul scolar constanta de exemplu ...bine nu e un site dar scrii pe google asa si mai stiu unul: realitatea.net. Suntem in 3 iulie si totusi nu au aparut dar sper sa apara astazi sau maine probabil dar de aparut fii sigura ca va aparea asa cum au aparut si in anii precedenti.

| Soborigozaur a răspuns:

Se afiseaza la scoala.
pe net nu prea cred

| Anonimeeeuser a răspuns:

Si eu am cautat si nu am gasit nimic ..probabil ca o sa apara dupa rezultatele finale.