| Mihai0015 a întrebat:

Pe data de 4 iulie se vor afisa rezultatele la bac.
Tot in aceeasi data se vor afisa si pe site-ul edu.ro?
Am vazut ca in alti ani s-au afisat mult mai tarziu(o saptamana sau mai mult)online.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Poate aveți noroc și anul asta se afișează în același timp, daca nu te duci la liceul unde ai dat.Succes!

| Adry05 a răspuns:

Pai pe site se afiseaza, eu acolo m-am uitat in ziua cand anuntasera ca le posteaza.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu le crapăț site-ul, atunci în aceeași zi

| GPA a răspuns:

Rezultatele se vor afisa in aceeasi zi sau cu o zi mai tarziu pe Edu.ro

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Rezultatele la bac pe edu se vor afișa mult mai înainte decât la liceu.

| AleexisViol3t a răspuns:

Se afiseaza si pe bacalaureat.edu.ro, pana în ora 12 cel mai probabil