| Vlad22polo a întrebat:

BUNA,TPU!
Azi am o mare intrebare... am cunoscut o fata cu 11 luni mai mare decat mine (eu am 12 ani si 6 luni si ea avea 13 ani si 5 luni), nu am avut timp sa ii iau nr. tel. si ma cam oftic... am cautat-o pe facebook si nu am gasit-o
1)cum as putea sa o gasesc? ea zicea ca sta in Bucuresti si o cheama Denise' saca o gasiti pe facebook dau funda e la o scoala cu nr. 1" nu mai stiu ( eram rusinat )
2)cum as putea sa gasesc o fata la fel de draguta? fara fite; frumoasa; draguta; sincera etc.
detalii pe :
Vlad. pine@yahoo.com
vladpine@gmail.com
facebook.com/vlad.pine
Vlad.pine@facebook.com
DAU FUNDA! PLZ. ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| xDarkPrincess a răspuns:

Frecventeaza acelasi loc unde ai intalnit-o prima oara poate ai sa o revezi

| Vlad22polo explică (pentru xDarkPrincess):

Buna,uite dar eu am fost acolo(unde am vazut-o) pe langa Sibiu, iar eu si ea stam in Bucuresti...deci nu prea ced ca o mai gasesc acolo.