| antonyta a întrebat:

Azi este ziua surorii mele care face 18 ani imi dati o parere ce as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| Allexutssa15 a răspuns:

Pai ai puea sa ii iei un colier, cercei sau haine. Depinde ce isi doreste ea cel mai multbatting eyelashes

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti face o felicitare, sau un album cu poze cu voi doua, ceva care sa-i ramana amintire.
LA MULTI ANI PENTRU SORA TA SI BAFTA!

| m2704 a răspuns:

Depinde cati bani vrei sa strici. Oricum florile sunt obligatori.Iar pe langa ti-as recomanda ceva bijuterii, depinde ce i place, o bratara sau un lantisor cu medalion.Tu alegi.

Răspuns utilizator avertizat
| Puficilika a răspuns:

O carte,accesorii ( cercei,bratari, coliere ), pantofi, haine, ochelari de soare, telefon, tableta, chilotei laughing

| antonyta explică (pentru Puficilika):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!kiss

| Livia_Petriman_1998 a răspuns:

Pai cumparai ceva colier