| minho a întrebat:

Azi la magazin un tip pe care nu-l cunosc s-a bagat in seama dar eu l-am ignorat, iar apoi spune ca sunt timida.Deja ma enerveaza toata chestia asta ca toata lumea sa-mi spuna ca sunt timida fara ca macar sa ma cunoasca.Adica daca ignor pe cineva inseamna ca sunt timida? recunosc ca nu sunt o tupeista si ca uneori ma port mai cu timiditate dar asta cu cei pe care nu-i cunosc,cu prietenii mei sunt destul de indrazneata, iar daca ma port astfel cu ceilalti asta doar pentru ca mi-am pierdut increderea in oameni pentru ca prea multi m-au dezamagit.Deci puteti sa-mi dati niste sfaturi va rog, situatia asta ma dispera.

1 răspuns:
| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Pai, eu sun de acord cu tine, dar trebuie sa fi tupeista mai cu multi, nu dor cu prietenii. Sa nu aplici regula asta si pe persoanele care au mai multi ani ca tine (