| Stafie_Tudorel_2000 a întrebat:

SALUT!
mai este valabila oferta aia de la germanos cum ca daca duci telefoane vechi iti da o reduceri la cumpararea altui telefon nou de la ei si daca da ce conditii trebuie sa indeplineasca telefoanele si care este numarul maxim de telefoane?

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Eu zic sa incerci direct la magazin. Din cate stiu, cu cat este telefonul mai bun, cu atat vei primi o reducere mai mare, iar numarul maxim cred ca era de 3 telefoane. Bafta!