| adritsa a întrebat:

azi mi-am facut un blog. si habar n-am ce sa postezz. crying(orice sfat e bine venit! funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa alegi un eveniment, sa-l discuti cu ceilalti,sa-si spuns fiecare parera, poti scrie ceva ce te apsa, ceva neimteles de tine, poti de asemenea sa postezi o poza sau altceva si cei ce iti viziteaza blogul sa isi exprime si ei parera. De asemeni daca te pricepi la ceva, scrii o solutie pentru rezolvarea unui caz.Dar, trebuie sa fii explicit, sa scrii corect, si poate vei avea vizitatori. Succes.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai atunci de ce spanac l ai mai facut? blogul il faci cand ai ceva de spus

| adritsa explică (pentru suntserios):

Am scris ceva in el! dar mai vrau pareri tongue

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns (pentru adritsa):

Da-mi si mie linkul te roghappy

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Bunahappy in primul rand statusuri poze sentimente ganduri poti face si povesti poti incepe cu o decriere despre tine si de ce ai facut blogulhappy daca vrei mai multe sfaturi uite aici id meu dulcica_lorena22@yahoo.com