| paiurobwrt a întrebat:

Buna TPU! azi nu am mâncat nimic până la ora 16:00 deoarece vreau sa slăbesc...dar acum am mâncat câteva felii de harbuz, un cappuccino și o pătratică de ciocolata neagra.Afecteaza dieta mea?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta nu e dietă. Dieta inseamna sa mananci ceva care nu ingrasa. Ori tu, in mica masura, ai facut cam pe dos.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca da, cu cat azahar ai bagat in tine de la pepene, este acelasi lucru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care dieta? Înfometarea nu e o dieta

| Robert2526 a răspuns:

Dieta ta e sa nu mananci nimic tocmai in perioada in care ar trebui sa mananci si sa mananci seara?

| ÎmiPlacDihorii a răspuns:

Dacă vrei musai să slăbeşti ar trebui să mănânci sănătos şi să faci sport. Nu e ok să te înfometezi, corpul tău are nevoie de mâncare pentru a funcționa de-al lungul zilei.