| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
big hug
Ziceti-mi si mie cum poti da "ortul popii"mai repede?
Dac iei multe pastile odata, merge? Are efect?
Multumesc!
Funda+Vot!big grin

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

In primul rand nu inteleg de ce vrei sa morilaughing, dar cu pastile nu mori daca iei multe ajungi la spital.si ti le scoate din stomaclaughing
exista variante. otrava de soareci,insecticid, etc.
Dar din cate am vazut tu acum intrii la liceu, ai o intreaga viata inainte si nu ai dc sa te gandesti la asta.Pe moment si asta e o solutie(moartea), dar daca analizezi mai bine, sau lasi sa treaca putin timp vei vedea ca nu e...si va iesi soarele si pe strada tabig grin

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu merge.

Bea acid sulfuric, otrava de purici, orice. O sa ai reactii adverse si cu putina straduinta o sa mori in chinuri.

Moarte usoara iti doresc!

| Zoet a răspuns:

Dacă îţi place să trăieşti în chinuri, nu ne facem griji, te vei simţi bine în Iad.
Sinuciderea cel mai mare păcat.

10, 20, 50, 80 de ani de viaţă nu se compară cu eternitatea.

| Nam a răspuns:

Vrei sa te sinucizi? straight face Cea mai rapida este taierea arterei de la gat.straight face Nu te omora! sau nu omora pe nimeni!

| Bailey a răspuns:

Cel mai bine este sa nu te sinucizi. Mai bine traiesteti viata atat timp cat o mai ai pentru ca unii si-ar fi dorit sa nu moara si sa aiba o viata cum ai tu si tu vrei sa scapi de ea. oh go on. Eu iti zic sa te gandesti mai bine.winking

| Alesandraas a răspuns:

Multumesc.laughing)

| DanDannn a răspuns:

Nu are efect nimic... daca vrei sa mori trebuie mai intai sa traiesti.