| Ferenin a întrebat:

Care dati ortul popii maine? Dau fundita! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ildau eu.de at sa fie_de 10? bani_de 5o_?

20 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Doamne mai la ce te gandesti, nu e bine! Bine macar ca ai postat la ''Trivia/Amuzante'' ca de nu...ma speriam rau!

| Barajag a răspuns:

Vad deja in poza ta, ca te-ai transformatlaughing

| anad a răspuns:

"Nu sapa groapa altuia, ca o sa cazi chiar tu in ea"!

| anad a răspuns:

@Bent0108! Ce transformare! Te-ai incadrat perfect in peisaj si ca exprimare si gramatical! Bravo!

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu i'am dat tortul popii thinking

| Elena1234456 a răspuns:

Eu dau laughing da popa primeste?!

| Roby67 a răspuns:

Tu ai dat de mult, asa aratiwinking

| cristi202 a răspuns:

Dar ce, merita popa sa-i dau ortul tocmai miine?!?

| Razvan a răspuns:

Care se sinucide maine, un buzz la baiatullaughing

| hândel a răspuns:

Mai bine dădeai coliva, eventual groapa dacă tot vrei să fii generos, aşa nimeni nu va fi ispitit. Eu unul sunt prea sărac să-mi permit să mor. Ai văzut ce preţuri descurajatoare se practică pentru. înmormântare în zilele astea?! feeling beat up

| hominid dreak a răspuns:

Fundite iti dam noi.Negre.Sa nu-ti para rau, ne ingrijim sa mergi la groapa cu tot confortul. Te ducem in ritm de lambada, numai sa nu vii dracului inapoi.

Răspuns utilizator avertizat
| Emeraude a răspuns:

Ai reusit sa fii amuzant. Pentru prima oara in viata ta.Ai grija sa nu fie si ultima, daca tot vorbesti de "ortul popii"...batting eyelashes

| Anecherry a răspuns:

Hai ca sparg eu gheata; ne vedem in iad?batting eyelashes:->

| sofia_1672 a răspuns:

Chiar tu...

| pitikaaaa a răspuns:

Ba dau eu ortul popii maine
dar primesc funda?laughing)
nu au nici dusmanii mei norocul sa mor mainelaughing

| und3c3ive a răspuns:

laughing Dai fundita la cei care iti raspund la intrebare azi? sau la cei care dau ortul popii maine? Cam nasoala intrebarea sa nu fiu rea iti dau doar un 4 chiar daca meriti 1winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraere ai grije daca mor maine trimit baetii sa t caute...ai pus-o mah ai inteles? rogate sa nu mor ca nu t ma-i salveaza nici masa funditzei.

| AmericanCookie a răspuns:

Nu ti se pare ca pui intrebari cam sumbre?