| AllleAlllexandra a întrebat:

buna tuturor :*!
Pe luni la muzica trebuie sa prezint clasei un cantec romanesc, genul pop si fara versuri vulgare..si nu stiu ce piesa sa le prezint. ceva idei? Aa si niste idei de raspuns la intrebarea : De ce imi place muzica pop? ..pentru ca nu stiu ce as putea raspunde...raspunsul cel mai bun funda!

Răspuns Câştigător
| BBEgirl a răspuns:

Andra-Inevitabil va fi bine
Delia-Ia-ma de mana
E mai greu in romana, asa daca aveai optiunea de a alege ceva international iti recomandam Michael Jackson ca doar a fost si este KING OF POP. Si de ce imi place muzica pop, poti raspunde ca te caracterizeaza, iti da o stare de bine si chestii de genu. Succes luni!

1 răspuns: