| AliceIDK a întrebat:

Ca tot e vacanta, am si eu mai mult timp sa ies cu gasca de prieteni. Chestia e ca in gasca e si baiatul de care imi place. Gasca iese in fiecare zi... Toata lumea stie ca il plac pe baiatu` ala, mai putin el. As vrea si eu sa ma apropii de el, poate avem sanse. Deci, cum pot sa fac? Macar sa fim prieteni buni, si sa vorbim orice...

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pai pur si simplu fii glumeata, ca el sa vada ca esti amuzanta. Apoi, poarta discutii doar cu el, gasiti-va puncte comune(sport, scoala, muzica, filme).
Daca e sa fie, va fi. happy

| NCN a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai tu dar, te poti apropia de el prin gesturi dragute compliment, discuti mai aprinse dar, sa nu crezi ca peste noapte iti pica in brate ...Este posibil(sanse putine) si asta dar din cate
imi dau seama esti inca mica relatile la varsta asta sunt mai scurte si mai dese de la 16-18 ani incep sa fie mai serioase pana atunci nu iubi asa mult.