| roxystomp a întrebat:

BUNA TPU! Calculatorul meu este pe duca(plin de virusi) asa ca trebuie sa-kmi iau unul nou si ma gandeam la un laptop. Acum nu stiu daca sa-mi iau un mini laptop sau un laptop normal...Care e parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Angel7 a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa iti bagi un antivirus buna ca exemplu avira...mai bine daca vrei sa iti iei unul nou ia-ti mai bine calculator. pentru ca laptpul nu prea are memorie(ai voie sa folosesti doar o bara de net).si te chinui fara mouse.sg avantaj e ca il poti lua cu tine. oricum bafta si sper sa iti fi fost de folos!:d

| roxystomp explică:

Ehe.ai dreptate Sataninside... avira e naspa...chiar ca atunci cand vei canta ca Viatslaughing