| Gina2 a întrebat:

Când ma duc sa dau probe pentru "next top model" trebuie sa ma duc cu bagajul făcut? Si de acolo dacă voi merge mai departe... pana la București ma duc "ei" cu mașina sau trebuie sa ma duc eu cu mașina personala? Cel mai bun răspuns primește funda!:*
Mulțumesc:*:*FUNDA!

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Unde locuiesti daca nu te superi, iti dau id meu sa vorbim pe mess pentru ca si eu vreau sa particip dar nu m-am uitat la cel de anul trecut? daca am 1, 76 si am 52 kg ma primeste?