| Francykissme a întrebat:

Cand vreau sa ban un id in lista, imi da o eroare. Screi: " There was en error in the server while trying to add a contact. Please try again. " Ce pot sa fac?
P.S.

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Ba Cristzy007 nu merge eu am instalat 1000 de messuri si tot asa face. cel mai bine e sa iti faci alt id.Francy daca nu ma crezi a nu merge dezinstaleaza messu si ia altul.

1 răspuns:
| cristzy007 a răspuns:

Pai mai intai dezinstaleaza messul din calculator si instaleaza-l din nou(P.S. ia ultima versiune) si ar trebui sa-ti mearga. Daca nu, trece-l pe invizibil(sa ii apari invizibil acelei persoane) ca sa nu mai stie cand intrii >>>asta o faci cand dai click pe persoana si iti apare avatarul mai mare in dreapta/stanga si tot ce are scris la status apoi dai sa-i apari invizibil din optiuni.