| Jokeras1611 a întrebat:

Am si eu o problema cu messengeru'... de fiecare data cand vreau sa adaug pe cineva in lista mea imi da o eroare: There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again si imi spune asa de cateva luni... Aveti vreo idee?
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Buza021 a răspuns:

Reinstaleaza messu si daca problema revine inseamna ca e de vina win/linux sau ce sistem de operare folosesti si va trebui formatat hardul si reinstalat programul de operare. Bafta!

| Jokeras1611 explică:

Daca era sa fie de la id imi spunea asta