| bogdan8907 a întrebat:

Buna TPU cand vreau sa instalez jocuri de pe cd-uri originale imi da eroare 1305. dar culmea aceleasi jocurui mi-au mers in urma cu dopua zile. fundaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Ti-e **** procesorul. Am avut aceeasi problema, si am incercat aproape* orice, am ajuns pana la resetare de bios, si nimic tot acelasi lucru. Crede-ma nu ai ce-i face. Daca e sa chemi un troubleshooter ( tipu ala care vine cand ai probleme cu pcu ) intreaba-l intai ce se intampla. De obicei e un malaware care iti distruge placa de baza intr-un anumit sens. Se apuca asa ceva decat de pe : siteuri fantoma, cum sunt alea care trimit intr-una mesaje singure pe mess, siteuri porno neautorizate ( da copii, redtube e un site care nu are probleme din astea, happy wanking)downloaduri de softuri care se prezinta de regula sub forma de ".exe " pe siteuri neoficiale, sa le zic asa, si inca alte cateva metode mai putin observabile.
Daca vrei sa incerci sa il fixezi de virusi sau alte alea ca sa nu mai cheltui banii da-mi un pm, te ajut cu ce-a mai mare placere, iti trebuie decat niste softuri pe care le poti procura free de pe net, si mai important : mai multa grija cu pcu tauwinking
bafta! big grin