| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra? Al meu a fost asa:
Eram la baia de baieti si eram la W.C. sa fachee hee Si vin 2 colege de-ale mele ca ele tot se impingeau, se jucau etc. Si una dintre colege a impins-o pe colega-mea in baia baietilor unde eram eu acolo si eram gol ca sa fac pe mine laughing Apoi colega care a impins-o pe colega mea in baia unde eram eu a inchis-o cu mine cu cheia si am ramas amandoi in baie si. LOLL! Eram sa intru in pamant de rusine.
Deci care a fost cel mai jenant moment al vostru?

1 răspuns:
| anonima97 a răspuns:

You fuckind kidding me! fake