| bLoNnNda a întrebat:

care e diferenta dintre "te iubesc" si "te ador"? laughing cand il intreb pe iubitul meu daca ma iubeste spune " nu pot sa te iubesc, eu te ador..doar atat" :-| nu inteleg..ar trebui sa ma sperii sau ce?laughing)

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Te ador e ceva mai "sus" decat te iubesc e de bine nu de rau happy esti totul pentru el ^^

1 răspuns:
| AncaVG a răspuns:

NU ar trebui sa te sperii...Cand iti zice ca te adora, e mai mult decat sa te iubeasca, inseamna ca e innebunit dupa tine, si ca ar face orice sa fie cu tine.