| Lyndsey a întrebat:

Care este dorinta vostra cea mai arzatoare?happy

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Sa am fonduri nelimitate.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu sanatoasa si sa fac un bebe frumos si sanatos :X

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Se spune ca daca spui dorintele cuiva nu se mai indeplinesc! Eu am multe dorinte! In primul rand imi doresc sa ma ajute Dumnezeu sa iau o nota foarte mare la BAC! Apoi ramane sa fac facultatea, sa ma ceara iubitul in casatorie, sa facem un copil si pot spune ca, cu astea as fi o femeie cu adevarat implinita! Ce imi mai doresc mult, ar fi ca bunicii mei sa traiasca mai mult, pentru ca mi-au fost mai mult decat parinti! Mai ales bunica, mi-a fost mai aproape decat propria mama, chiar daca m-am inteles bine cu amandoua! A ta, care este? happy

| Lyndsey explică (pentru ScapaMaDeEa):

Dorinta mea este ca familia mea sa fie sanatoasa si fericita, chiar daca eu nu voi fi.happy

| denisa2003 a răspuns:

Cea mai arzatoare dorinta a mea e sa fiu impreuna cu persoana iubita

| dydya118 a răspuns:

Sanatate pentru mine si familia mea....si desigur sa ma relaxez pe o insula pustie fara ca nimeni sa nu ma deranjezelaughing)