| Anne09 a întrebat:

Caut iubitori de street dance din Ploiesti, care sa aiba oarecare experienta si dornici sa fie intr-o trupahappy! Este cineva interesat?

4 răspunsuri:
| GabiPiff a răspuns:

Da eu sunt!

| Anne09 explică (pentru GabiPiff):

Buna eu sunt Anne.Sunt din Ploiesti si iubesc street dance-ul.Mai am nevoie de cativa membrii in trupa.Te-ar interesa?

| Stefan_Cumpanasu_1995 a răspuns:

Buna si eu as fi interesat ma poti gasi la id`u de mess nicotina.veche

| Albu_Razvan_1991 a răspuns:

Buna, eu sunt interesat, da-mi add pe mess albu_razvan14 sau pe facebook... si vb, chiar asta caut. o trupa de dans tongue astept un raspuns