| RamonikRamo a întrebat:

Buna TPU ce ai facetii? Am si eu mare nevoie de ajutor stiti cumva de unde pot sa imi comand sau sa imi cumpar basheti din aia cu aripi am vzt la adidas dar aici in Ploiesti nu sunt crying cred sa sunt super cool! si cat ar costa o pereche... sau sapca din aceeaa de gangaster in gen cu multe desene funnny pe ea va rog ajutati-maaa Multumesc!

3 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Cauta pe okazii
http://www.okazii.ro/

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Pai daca iti aduci aminte la ce magazin ai vazut baschetii du-te pe site-ul lor si ii poti cumpara de pe internet. Daca nu merge ai putea sa te mai plimbi prin magazine pana gasesti perechea de bascheti sau poate gasesti altii mai 'cool' happy

| greysfan a răspuns:

Ai poze cu astea?