| AndreeaDtm a întrebat:

Bunee TPU!. Ce facetii?happy. Am nevoie de putin ajutor. Ce fel de machiaj ar trebui sa abordez la o iesire? happy. fetele? ma ajutati va rog?. FUNDITA happy!

5 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

O rutina simpla un fond de ten si un blush este de ajuns. Poate si putin rimel happy

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Depinde de varsta si de locul de iesire :* daca iesiti asa pe afara, un fond de ten sau pudra daca e nevoie, rimel si creion sau tus. Machiaza-te cum o faci de obicei, iar daca nu prea faci asta in general nu exagera acum pentru ca se va vedea, un rimel si ajunge

| Jasm a răspuns:

Simplu si discret, nu exagera.

| NikoMiha a răspuns:

Ceva simplu, sa nu iesi in evidenta, un fard nud, rimel, putin creion, fond de ten si blush

| AltcinevaPeAcestCont a răspuns:

Câţi ani ai? Dacă eşti cumva vreo copiliţă de 11-15 ani nu-ţi trebuie decât foarte puţin, să nu exagerezi! Dacă eşti mai mare te poţi machia un pic mai mult, dar nici de data asta să nu exagerezi!